Футбольные страсти

Украина Европа Мир

Home Украина Команда Сергія Реброва мінімально обіграла "Карпати".

Команда Сергія Реброва мінімально обіграла "Карпати".

Сьогодні, в рамках кубка України, в першому матчі 1/8 фіналу львівські «Карпати» приймали київське «Динамо». Самий іменитий клуб Західної України завжди дає дома бій грандам. Тому матч обіцяв бути особливо цікавим. Якщо господарі виставили наближений до основи склад, то гості виставили достатньо експериментальне побудова гравців. Приміром, в стартовому складі киян вийшли Хачереді, Велозу і Теодорчик.

Гра почалась гострими атаками київських футболістів. Незабаром, потужний тиск "динамівськоі машини" увінчався успіхом: на 5-й хвилині Лукаш Теодорчик, після передачі Джермейна Ленса, прекрасним ударом пробив ворота Романа Мисака - 0: 1. Кияни не зменшили обертів, і продовжили наполегливо атакувати ворота львів'ян. Треба визнати, що господарі не зніяковіли, і намагалися відповідати атакою на атаку. Тому перша половина першого тайму відрізнялася обоюдогострій динамічною грою. Так, на 13-й хвилині Сергійчук відмінним ударом ледь не вразив ворота кіпера «Динамо» Рибки. Незважаючи на цілий ряд потенційно небезпечних гольових моментів, львів'янам часто не вистачало  одного точного останнього пасу. По закінченню першої третини матчу в команді "Карпати" відбулася перша вимушена заміна, замість, що отримав травму Костьовича вийшов Ігор Худоб'як. Приблизно в цей же час, господарям вдалося відсунути гру від своїх воріт. Пішла рівна тягуча боротьба в центрі поля, де жодна з команд не могла досягти вирішальної переваги.Кінець першого тайму пройшов під акомпанемент ігрового домінування киян. Але, підопічним Сергія Реброва не вистачало ні останнього точного пасу, ні передостаннього точного пасу ... У той же час, неможливо не відзначити чітку гру оборони львів'ян.

Другий тайм розпочався активними діями гостей. З перших же хвилин другого тайму, кияни кинулися в атаку. Мабуть, Сергій Ребров дав установку своїм підопічним не доводити справу до валідольною кінцівки (а ще ж і другий матч грати!), І якнайшвидше забити гол, а то й два, в ворота львівських «Карпат». Тим не менш, захист «Карпат» намагався грати точно, і реальних гольових моментів біля воріт Романа Мисака не виникало. Львівьяни ніяк не могли налагодити активні діі в нападі. Наприкінці гри "Карпати" всеж почали активно давити на ворота "Динамо", але рахунок так і не змінився до кінця зустрічи. Столичне "Динамо" всеж в непростій боротьбі змогли мінімально обіграти непоступливі "Карпати" у першому протистоянні 1/8 фінала Кубку Украіни.

"Карпати 0-1 Динамо

Матеріали: Xssport