Футбольные страсти

Украина Европа Мир

"Ілічивец" продовжив падіння

Дербі не вийшло, результат абсолютно відповідає тому, що відбувалося на полі, одна команда була на дві голови вище (сильніше) другий - все це можна сказати про перший поєдинок сьомого туру української Прем'єр-ліги між «Іллічівцем» та «Металургом» з Донецька до якому команда Володимира П'ятенка впевнено здобула три пункти.

Перший тайм зустрічі виявився досить нудним і не насиченим подіями на футбольному полі: донеччани розгойдували «азовців», пристрілювалися, старалися активно використовувати фланги, але так і не сподобилися пробити Євгена Гальчука до перерви.

А після нього - перерви, стало веселей. Перший гол приключився вже через п'ять хвилин після поновлення гри: Макрідіса відмінно пройшов по лівому флангу і віддав ідеальний пас на Адорно, який з метра не залишив жодного шансу кіперу маріупольської команди. Буквально за хвилину після цього, Адорно зобов'язаний був забивати і свій другий гол, але, вийшовши один на один, нехитро пробив прямо в Гальчука

Однак друге взяття воріт команди Миколи Павлова не змусило довго на себе чекати: Микола Морозюк майстерно виконав штрафний. А розгромну крапку в матчі, вже в додатковий час, точним і чітким ударом з одинадцятиметрової позначки поставив Джордже Лазич - 3: 0 «Металург» радіє, а маріупольці як і раніше не знають смаку перемог у новому чемпіонаті.

Металург» (Донецьк) 2– 0 «Ілічивець» (Маріуполь)