Футбольные страсти

Украина Европа Мир

Home Еврокубки Лига европы "Динамо" сенсаційно всуху 3-0 програло "Ольборгу"

"Динамо" сенсаційно всуху 3-0 програло "Ольборгу"

Останнім часом київське "Динамо" хвалили і журналісти і єксперти. Після  шести підряд переможних ігор здавалося, що команда Сергія Реброва змете сьогодні «Ольборг», що займає зараз 10-й рядок у турнірній таблиці чемпіонату Данії. Теоретично, супротивник у киян був слабкий, а вийшло як вийшло...

Уже в перші хвилини поєдинку суперники дали зрозуміти один одному, що грою в центрі поля справа не обмежиться. На щільний постріл Еневольдсен своїми ударами відповіли Ярмоленко і Ленс. Здавалося, що «Динамо» ось-ось відкриє рахунок, та не судилось.

Данці відкрили рахунок у матчі вже на 11 хвилині . Томас Еневольдсен скористався помилкою Драгович , скинув м'яч під удар супернику , і форвард « Ольборга » з 16 -ти метрів якісно пробив у нижній кут , під саму штангу . Голкіпер « Динамо » Рибка виручити команду не зміг - рахунок став 1 : 0 .

Після пропущеного гола кияни кинулися атакувати . Штурмували захист датчан Ярмоленко , Беленда і Кравець , проте « Ольборг» грав зосереджено й чітко і не давав супернику розігнатися .А вже на 39 хвилині « Динамо » пропустила вже другий м'яч . Микола Томсен замкнув блискучий пас з флангу , захист столичного клубу не впоралася із завданням , і рахунок на табло став вже 2 : 0 .

Гості спробували відігратися у другому таймі , проте ні що вийшли на поле Гусєв і Теодорчик , ні підказки тренера Сергія Реброва не змогли змінити становище.А на доданих хвилинах кияни примудрилися пропустити ще один гол . Фредріксен продерся по своєму правому краю і прострілив у центр штрафного , де Микола Томсен відправив м'яч у сітку воріт . « Динамо » в складному поєдинку поступається « Ольборгу » з рахунком 3 : 0 .

Насправді , це поразка може виявитися  корисною для київської команди. Окрилені останніми успіхами , підопічні Реброва отримали на жаль крижаний душ . Датчани  спустили "Динамо" з небес  на землю. Цей розгром означає , що динамівцям потрібно ще дуже багато працювати, щоб не було таких провалів, і щоб домагатися високих результатів у всіх турнірах . Підопічним Сергія Реброва повинно добре зрозуміти, що слабких суперників у Європі нема. Тренерский штабразом с футболістами має зробити правильні висновки і рухатися далі. На груповому етапі ліги Європи залишилося провести ще три матчі. Час , щоб попрацювати над  помилками достатньо. Головне, щоб не перетворитись на команду часів Олега Блохіна. Дуже цього б не хотілось.

Нагадаємо, що матчі слідуючого 10-го туру украінського чемпіонату,згідно з рішенням ФФУ перенесені на грудень місяць.

Ольборг - Динамо 3:0